Series
Ratings
96
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5