Series
Ratings
139
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The DecameronRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5