Movies
Ratings
17
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5