Movies
Ratings
120
P.S. I Love YouRated ★ 0.5
Groundhog DayRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0
Pitch PerfectRated ★ 0.5
Friends with BenefitsRated ★ 0.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 0.5
TangledRated ★ 4.0