Series
Ratings
315
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0