Series
Ratings
25- SkinsRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5