Movies
Ratings
618
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 5.0