Series
Ratings
32
Go Back CoupleRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.0
PastaRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0