Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0