Series
Ratings
77
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5