Series
Ratings
137
CandyRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Made for Love Season 1Rated ★ 3.5
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0