Movies
Ratings
888
ElioRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
RRRRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Another Simple FavorRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Quiz LadyRated ★ 3.5