Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
MercyRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0