Movies
Ratings
697
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
HellcatsRated ★ 1.5
SplitRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
HahahaRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5