Series
Ratings
96
The Best ThingRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5