Titles you rated
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5