Movies
Ratings
640
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5- Coffee And CigarettesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
ClimaxRated ★ 3.5
With Blood on My Hands: Pusher IIRated ★ 3.5
PusherRated ★ 3.0
Only God ForgivesRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Poughkeepsie TapesRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.5
Miami ViceRated ★ 2.5
SiratRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5