Series
Ratings
51
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- KiteRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0