Movies
Ratings
2483- Whispering WaterRated ★ 3.0
- The Ultimate DuoRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Mad Dance OfficeRated ★ 4.0
SamakdoRated ★ 2.5- App the HorrorRated ★ 2.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Project YRated ★ 2.0
Blair WitchRated ★ 3.0
SproutRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0