Series
Ratings
11
Emergency CoupleRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0