Series
Ratings
76
One Fine DayRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0