Series
Ratings
10
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0