Series
Ratings
170
La RévolutionRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Love Is Blind Season 5Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0