Movies
Ratings
342
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
10DanceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5