Series
Ratings
129
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5