Series
Ratings
55
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0