Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
S LineRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0