Series
Ratings
38
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.0