Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Makubes no 23 jiRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Best ThingRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
Back to SeventeenRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0