Series
Ratings
347
Legendary Head ShouRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 2.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 1.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 1.0
KRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 1.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 3.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0