Movies
Ratings
14
MinionsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5