Series
Ratings
102
Youth of MayRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0