Movies
Ratings
473
Loving VincentRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Love AffairRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FoxfireRated ★ 3.5
Spring BreakersRated ★ 2.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5