Series
Ratings
181
The Art of SarahRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
The Devil's JusticeRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 0.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0