Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0