Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0