Titles you rated
ShamelessRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0