Movies
Ratings
493
ConvictionRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5