Series
Ratings
99
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
CrossRated ★ 4.5
Frankly SpeakingRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Killing VoteRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0