Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0