Series
Ratings
207
BridgertonRated ★ 2.5
My Personal WeathermanRated ★ 2.5
Makubes no 23 jiRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 4.0- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Frankenstein's LoveRated ★ 2.0- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Galileo XXRated ★ 1.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.0