Movies
Ratings
546
Yi YiRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
High and LowRated ★ 5.0
HarakiriRated ★ 5.0
RanRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Brigsby BearRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Witness for the ProsecutionRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The Raid 2Rated ★ 4.0