Titles you rated
Offline LoveRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Great Seoul InvasionRated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
Girl SpiritRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- 고등래퍼 2Rated ★ 2.5
High School Rapper Season 1Rated ★ 2.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0