Movies
Ratings
1633- HumintRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
GoGo Dino the Movie: Gecko's DreamRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0