Series
Ratings
275
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Strawberry NightRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- TrickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Gisou no FuufuRated ★ 3.0
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 2.5- 텀블링Rated ★ 3.0
The Lovers of Share HouseRated ★ 4.5- 마지막 약속Rated ★ 4.0
Wonderful Single LifeRated ★ 4.5
Slow DanceRated ★ 4.0- 어린이 경시Rated ★ 4.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0