Series
Ratings
48
I'm Inside MariRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0