Movies
Ratings
818
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
The SquareRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5