Series
Ratings
190
First LoveRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.5