Movies
Ratings
1077
ShopliftersRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
JoséeRated ★ 0.5
Open Your EyesRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Fish TankRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 1.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0