Series
Ratings
112
Go Back CoupleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 2.0
Angel's RevengeRated ★ 0.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 2.0